Fani Company of Heroes

Fani Company of Heroes

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-15 11:18:02

Tomas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 23
Punktów :   

taktyka "bartank" :)

Bartank, bo tak nazwałem tą taktykę a w zasadzie manewr wojskowy. Na czym on polega? Ogólnie mówiąc na destrukcji wojsk nieprzyjaciela za pomocą strzelców z bar'ami i czołgu.

Zapraszam do lektury i komentowania:)

Jak widać z lewej strony obrazka znajdują się 3 oddziały grenadierów z panzershrekami. Aby szybko się z nimi uporać należy wykonać kilka prostych czynności.

1.


Po pierwsze włącz strzelcom ogień zaporowy i uziem szkopów.

2.


Gdy już to zrobisz każ shermanowi (jest do tego najlepszy, niezależnie od odmiany. Pershing jest strasznie wolny i przeciwnik może się zorientować co chcesz zrobić. z kolei M10 mógłby nie wytrzymać ostrzałów z panzershreków) podąrzać za strzałkami.

3.


Sherman już zbliża się do grenadierów. Zauważ, że możesz podnieść efektywność (przyspieszyć egzekucję) wspomagając się moździerzem. Pamiętaj aby nie przysuwać strzelców zbyt blisko grenadierów bo nie ma takiej potrzeby a mogliby przypadkowo oberwać.

4.


To już koniec z 7 żołnierzy przeciwnika ostał się 1, który i tak zaraz zginie (oglądałem powtórkę to wiem:))

W ten oto sposób można błyskawicznie pozbyć się żołnierzy przeciwnika. Pamiętaj aby potem naprawić swój czołg!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-polskieforum.pun.pl www.megaman-nt-warrior.pun.pl www.allhopeisgone.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.polish-rp-life-ls.pun.pl