Fani Company of Heroes

Fani Company of Heroes


#1 2008-12-15 11:17:00

Tomas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 23
Punktów :   

utoruj sobie przejście

Na pewno spotkałeś lub spotkasz się z taką sytuacją, że nie będziesz mógł przejść. A to dlatego, że przeciwnik postawił mg42 lub przeszkody, czy też po prostu teren na to nie pozwala.

Co wtedy?

Sam utoruj sobie drogę!

W zależności od tego jakimi jednostkami dysponujesz możesz po prostu rzucić ładunek wybuchowy (spadochroniarze) pod przeszkodę lub położyć inżynierami ładunek wybuchowy.





Oczywiście możesz również rzucać granaty. Nie dotyczy to tylko tak dużych przeszkód jak te mury powyżej.

Możesz rzucić granat na drewniane ogrodzenie aby Twoi żołnierze nie musieli go okrążać niepotrzebnie marnując czas.

Czasem taki manewr może uratować ich życie gdy przeciwnik Cię otoczy a Ty nie masz ucieć bo jesteś "okrążony" przez murki rzucasz granat i wycofujesz się.

Bardzo dobrym pomysłem w takiej luce w ogrodzeniu jest postawić miny. Prędzej czy później któryś przeciwnik w nie wpadnie.

Wszystkie murki, ogrodzenia przeszkody możesz rozwalić przejeżdżając przez nie czołgiem (Tylko Pershing i As Tygrysów mogą niszczyć bariery preciwczołgowe po prostu w nie wjeżdżając. Dodatkowo wszystkie pojazdy ciężkie wehrmachtu mogą to robić gdy działa umiejętność Natarcia Blitzkrieg)



Pamiętaj - drewno jest łatwopalne! Możesz wypalić przejście w różnych płotkach lub przez krzaki.<br><br>



Przeszkody wszelkiego rodzaju dobrze niszczą moździerze choć trzeba przyznać jest to proces dość czasochłonny ale bezpośrednio nic nie zagraża Twoim jednostkom.



Jak widzisz jest wiele dróg do utorowania sobie drogi. Ba! Ja nie wymieniłem jeszcze wszystkich! Gdy będziesz grał spróboj wymyślić inne sposoby. Gwarantuję, że jestich jeszcze całkiem sporo.

Aha i pamiętaj. W CoH możesz zdewastować wszystko (no prawie:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1alo.pun.pl www.gra-komunikacyjna.pun.pl www.kibicesokolwola.pun.pl www.swiatgothic.pun.pl www.neptunkonskiejuniorzy.pun.pl